#27 Uwzględnij cud 

Wstajesz rano i nie masz pojęcia co się wydarzy. Nie wiesz co przyniesie dzisiejszy dzień. I to jest super uczucie. Bo nawet jeśli zaplanowaliśmy sobie dzień od a do z. Wszystko mamy poukładane i zsynchronizowane co do godziny. Szkopuł w tym, że nie mamy wpływu na to co się stanie. Nie mamy możliwości na wszystko się przygotować. A autobusy się spóźniają, jedzenie traci ważność, kości się łamią, ludzie się kłócą, wypadki się zdarzają i niespodzianki również. I co teraz? Nie mamy wpływu.
Z przeznaczeniem czy “przypadkiem” nie wygrasz. Nawet jeśli zawsze wszystko idzie po Twojej myśli i nie ma siły żeby było inaczej.. uwzględnij cud. Bo jakimś cudem zdarza się wiele rzeczy, które pozornie krzyżują nam plany przynosząc lepsze wyjście z sytuacji.
W cud trzeba uwierzyć. Musisz dać mu szansę. Bo jedno wydarzenie może przesądzić o wszystkim. Wierzmy w cuda. Nie te wielkie, nieosiągalne. Wierzymy w codzienne cuda. Uwzględniajmy je podczas planowania całego dnia. Bo nikt nie wie co przyniesie jutro.

Dodaj komentarz