Rok zmian

Dobry wieczór, już przy dźwiękach fajerwerków za oknem! 2021 rok dobiega końca, dlatego tradycyjnie chciałabym podzielić się z Wami moimi wspomnieniami. Minione dwanaście miesięcy nieodwracalnie zmieniły moje życie. To był piękny rok odkrywania siebie, przekraczania swoich granic i uczenia się nowych rzeczy o sobie, o innych, o świecie. Choć nie czuję, że wykorzystałam sto procent potencjału 2021 roku, to towarzyszy mi ogromna wdzięczność za wszystko, co przyniósł. Tym razem trochę inaczej, powspominamy razem ze zdjęciami!

Dziękuję Ci, odchodzący roku za piękno przyrody, którą mnie otaczałeś.

Dziękuję, za uczenie się swojej wrażliwości. Za wszystkie radosne i smutne dni. Za strach i poczucie winy. Za szczęście i pewność siebie.

Dziękuję za skończony licencjat i rozpoczęcie nowych studiów. Dziękuję za to zmęczenie, błogosławieństwo i dumę.

Dziękuję, za podążanie za marzeniami. Za nadzieje, szanse i nauczki.

Dziękuję, za ten niespodziewany wieczór panieński z najcudowniejszymi panienkami pod słońcem!
Dziękuję za wszystkie bliskie mi osoby, każdą relację, która mnie czegoś uczy, która mnie uzupełnia.

Dziękuję, za mojego wspaniałego Męża. Za nasz piękny ślub, dobrych ludzi, którzy z nami cieszyli się tym dniem.
Za wszystkie łaski, które wtedy na nas spłynęły. Za te łzy radości. Za pewność, miłość i nierozerwalność.

Dziękuję, za pierwsze małżeńskie wakacje. Za morze i jego spokój. Za “całkiem inaczej” i “po staremu”. Dziękuję za odpoczynek i każdą minutę spędzoną z Nim.

Dziękuję, za to, że pożegnałam mieszkanie, w którym przeżyłam piękne cztery lata i przywitałam nowe, które stało się naszym domem rodzinnym.

Dziękuję, za zwykłe życie. Za każdy dzień, każdą chwilę, każdy oddech. Dziękuję za zdrowe ciało i duszę. Za wszystkie emocje i rozterki. Za pytania, odpowiedzi i niewiadome.

Dziękuję, za tą nową rolę. Uwielbiam ją.

Dziękuję, za pasje.
Do życia, muzyki, ludzi i piękna.

Dziękuję ci, 2021 roku za te wszystkie zmiany w moim życiu. Za te nowe miejsca, w które mnie pchnąłeś i te nowe kroki, które odważyłam się zrobić.

A Tobie, Panie Boże, dziękuję za to, że dałeś ten cały 2021 rok. Jestem wdzięczna, że czuwasz i uczysz. Czekam na jutro. Pa!

PS- A Wam, kochani życzę poczucia, że Wasze życie jest najcenniejszym darem, jaki macie. I zdrowia Wam życzę, wiary, nadziei i miłości. Do następnego!

PS2- Tomik będzie, obiecuję. Już w tym roku musi!

Opublikowany w Blog

Dodaj komentarz